KARTALTEPE SPOR'UMUZUN 1 MAYIS MESAJI

Bizler toplumun gelişimine katkı sunmak, çocuklarımızın yarınlarına yatırım yapmak için EMEK veriyoruz.

Unutulmamalıdır ki emek; insan hayatının her anında ve her noktasında vardır. Eğitimden iş yaşantısına kadar birçok alanı içinde barındırır. Bu nedenledir ki emek ile yoğrulmuş her şey çok değerli, kıymetli ve elbette ki başarılı veya başarılı olmaya en yakın adaydır.

Emeğin en yüce değer olarak benimsendiği bir dünya düzeni herkesin yüzünün güldüğü bir ortamı beraberinde getirecektir. Öyledir ki emeksiz hiçbir şey olmaz, olsa da kalıcı olmaz. Bu sporda ve elbette ki futbolda da böyledir. Öyle ya da böyle maç kazanabilirsiniz ancak bileğinizin hakkı ile ortaya koyduğunuz her emek yüklü mücadele sizlere uzun vadede başarılar getirecektir. Bunu bilir, buna inanırız.

Emek kelimesinin en çok karşılık bulduğu ‘İşçi’ler ise tüm hizmetleri ile iş yaşamının dinamolarıdır. İnanç ve istek odur ki; işçiler gerçekten bayram edebilecek kadar değer görsün. Bu; haklarının korunması, isteklerinin karşılık bulması ve nihayetinde hiçbir zaman unutulmamalarıdır.

Bu vesile ile tarlada izi, harmanda yüzü olanların, alın terini ortaya koyanların ve tüm bu değerlere inananların 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, diğer bir adıyla 1 Mayıs İşçi Bayramı kutlu, vatanımıza, milletimize ve tüm emekçilere hayırlı olsun.

KARTALTEPE SPOR YÖNETİM KURULU