YARDIMCI ANTRENÖRLÜĞE UĞUR ESEN GETİRİLDİ

2019-2020 Sezonu hazırlıklarına devam eden Kartaltepe Spor’umuz da Teknik Direktör Erol Tuna’nın yardımcılığına geçtiğimiz sezon takımımızda kaptan olarak görev yapan Uğur Esen getirildi.

Bu sezon Süper Amatör Lig’de (SAL) mücadele edecek olan Kartaltepe Spor’umuz da Yardımcı Antrenör pozisyonuna eski takım kaptanı Uğur Esen getirildi. Bayrampaşa Belediye Stadı’nda sezonun ilk antrenmanı itibari ile görevine başlayan 1980 doğumlu tecrübeli isim oyunculuk kariyerini tamamlayarak antrenörlük kariyerine geçiş yaptı.

Konu ile ilgili basın ekibimize açıklamalarda bulunan Yardımcı Antrenör Uğur Esen: “Yaşı ilerleyen oyuncu olarak artık futbolu bırakmam gerekiyordu. Ancak bu futboldan kopmak anlamında bir düşünce değildi. Tecrübeli bir oyuncu olarak artık bunları yansıtabileceğim bir pozisyona geçmem gerekiyordu. Hem Kartaltepe Spor Başkanı ve Yönetimi hem de hocamız Erol Tuna’nın istek ve onayı ile geçtiğimiz sezon kaptanlığını yaptığım kulübümüzde yardımcı antrenör pozisyonuna getirildim. Bu benim için oldukça gurur verici. BAL’a (Bölgesel Amatör Lig) çıkma parolası ile başladığımız bu sezonda artık saha kenarında olacağım. Elimden gelen tüm gayreti göstereceğim. Camiamıza hedefine ulaşmak için sahada tüm gücü ile mücadele eden bir Kartaltepe Spor izleteceğiz” dedi.